Відгуки

Відгуків: 274 Середня оцінка: 4.88

валентина житомир 29.03.2025

Відгук

Прекрасний персонал, супроводжуюча команда якій дякую за професіоналізм. з Вашою допомогою обрала якісний фен! Тепер буду радити вас. Щиро дякую. Мирного неба нам!

Тамара Київ 28.03.2025

Відгук

Спасибо, все пришло целое с документами. Очень благодарна за рекомендацию

Олег вінниця 10.03.2025

Відгук

Магазин раджу, товаром та сервісом в цілому задоволений, але додзвонитись до вас зміг з 3 разу, це виправте будь ласка!

Катя Измаил 03.03.2025

Відгук

брала фен Babyliss PRO Murano для дома, все подошло. Быстро сушит, легкий и волосы как то вроде больше блестят. Магазину спасибки за совет)

Настя Суми 19.02.2025

Відгук

вітаю. замовляла в цьому магазині чоловіку машинку на подарунок фірми WAHL. дуже сподобалась консультація, дівчина допомогла дійсно розібратись з різнтицею і не заплатити всі гроші світу. Машинкою задоволені , рекомендую модель WAHL Magic Clip 08451-316H

Міла Рогатин 10.02.2025

Відгук

Бабіліс карузо брала , мій фаворит! працюю ним вже 7 років, в мене великий поток клієнтів. Купила новий, бо той розбила... В магазині приємний сервіс і продавці не роботи!!!

Наталя Чулкова Днепропетровск 01.12.2024

Відгук

Я в захваті. І я дуже задоволена покупками.
Взагалі відношення до клієнта дуже приємне.
Дякую .

Валентина Cтрий 10.10.2024

Відгук

Щиро дякую дівчатам за пораду. Довго наважувалась купити фен в інтернеті але отримала вичерпну консультацію за декілька днів перемовин)))) Замовляла модель фірми Coifi, дійсно італійська зборка, оплоатила на пошті після того як включили та перевірила, дякую що допомогли з кнопками розібратись . Раджу цю фірму всім охочим прибати якісний товар!

Марта Збараж 07.10.2024

Відгук

Дуже дякую за якісний товар! Замовляла машинку WAHL. працює як треба, немає лишніх антенок та ліній все плавно. Доставка та документи в коробці, все ок

Олена Дніпро 21.07.2024

Відгук

Замовила машинку Вол, довго не передзвонювали, через 2 години дзвоню я ніхто не бере трубку....Настиупного дня нарешті подзвонили зранку, підтвердивши замовлення очікувала відправлення в той же день, але відправили на наступний. Якось все довго...За машинку дякую, оригінал , давно такими працюю. Але попрацюйте над сервісом.

Коментар Адміністратора

Вітаю)

Олено, приносимо вибачення за не зручні для Вас умови придбання товару. В день оформлення Вашого замовлення магазин не працював (в НД вихідний) по графіку, який вказано на сайті. Будемо намагатись зробити графік більш помітним. Раді, що Вам сподобалась машинка. Дякуємо, що обрали наш магазин та дякуємо за відгук. Ми намагаємось ставати кращими для вас!