Відгуки
|
валентина житомир 29.03.2025 Відгук Прекрасний персонал, супроводжуюча команда якій дякую за професіоналізм. з Вашою допомогою обрала якісний фен! Тепер буду радити вас. Щиро дякую. Мирного неба нам! |
|
Тамара Київ 28.03.2025 Відгук Спасибо, все пришло целое с документами. Очень благодарна за рекомендацию |
|
Олег вінниця 10.03.2025 Відгук Магазин раджу, товаром та сервісом в цілому задоволений, але додзвонитись до вас зміг з 3 разу, це виправте будь ласка! |
|
Катя Измаил 03.03.2025 Відгук брала фен Babyliss PRO Murano для дома, все подошло. Быстро сушит, легкий и волосы как то вроде больше блестят. Магазину спасибки за совет) |
|
Настя Суми 19.02.2025 Відгук вітаю. замовляла в цьому магазині чоловіку машинку на подарунок фірми WAHL. дуже сподобалась консультація, дівчина допомогла дійсно розібратись з різнтицею і не заплатити всі гроші світу. Машинкою задоволені , рекомендую модель WAHL Magic Clip 08451-316H |
|
Міла Рогатин 10.02.2025 Відгук Бабіліс карузо брала , мій фаворит! працюю ним вже 7 років, в мене великий поток клієнтів. Купила новий, бо той розбила... В магазині приємний сервіс і продавці не роботи!!! |
|
Наталя Чулкова Днепропетровск 01.12.2024 Відгук Я в захваті. І я дуже задоволена покупками.
|
|
Валентина Cтрий 10.10.2024 Відгук Щиро дякую дівчатам за пораду. Довго наважувалась купити фен в інтернеті але отримала вичерпну консультацію за декілька днів перемовин)))) Замовляла модель фірми Coifi, дійсно італійська зборка, оплоатила на пошті після того як включили та перевірила, дякую що допомогли з кнопками розібратись . Раджу цю фірму всім охочим прибати якісний товар! |
|
Марта Збараж 07.10.2024 Відгук Дуже дякую за якісний товар! Замовляла машинку WAHL. працює як треба, немає лишніх антенок та ліній все плавно. Доставка та документи в коробці, все ок |
|
Олена Дніпро 21.07.2024 Відгук Замовила машинку Вол, довго не передзвонювали, через 2 години дзвоню я ніхто не бере трубку....Настиупного дня нарешті подзвонили зранку, підтвердивши замовлення очікувала відправлення в той же день, але відправили на наступний. Якось все довго...За машинку дякую, оригінал , давно такими працюю. Але попрацюйте над сервісом.
|