Відгуки

Відгуків: 274 Середня оцінка: 4.88

Оленка вінниця 03.07.2024

Відгук

Купувала для навчання фен Coifin CL5R, сподобався. Виробництво дійсно Італія. Магазин швидко підтвердив замовлення та відправив.

Саша Бровари 30.05.2024

Відгук

Брав шейвер WAHL . Працює добре, голить чисто. Акумулятор тримає нормально. Рекомендую

Аня одеса 06.05.2024

Відгук

Весело пообщались с оператором, крайне удивлена человеческим , а не "роботным" общением Заказывала фен Babyliss и на почте получила восторг. Не верится что Италия стоит всего 2000 грн, но это так, проверила документы , штрих-код, перешла на офиц сайт, где получила подтверждение что у меня оригинал! Кароче довольна, что есть такие магазины))

Ігор Львів 22.03.2024

Відгук

Доброго дня добрим людям. Брав 2 шт фена Babyliss Caruso мамі та дружині. Мамі виявився занадто потужним на коротке волосся, а дружині в самий раз, бо поспішає постійно і сушити хоче швидше, волосся довге і густе. Дякую що поміняли, той інший (наче Veneciya) по потужності в самий раз. Раджу магазин та фен (але підбирайте правильно потужність).

Настя Суми 11.03.2024

Відгук

Доброго вечора. Плойку отримала. Діаметр підійшов ідеально. Волосся не пушиться, зачіска виходить супер! Буду радити вас)

Валерій Біла Церква 18.01.2024

Відгук

ЗАМОВЛЯВ ХЛОПЦЯМ В ЧАСТИНУ 5 МАШИНОК. ВСІ ПРАЦЮЮТЬ ГАРНО НАРАЗІ. ШВИДКА ДОСТАВКА! ДЯКУЮ, ТАК ТРИМАТИ

Лора київ 02.10.2023

Відгук

Погано, що немає доставки вашими силами, кур’єром! Бо нова пошта це не той сервіс якого хочеться бачити у себе коло дверей... З товаром все добре, замовляла плойку Moser.

Саша Жашків 28.09.2023

Відгук

всім привіт. рада що замовила тут, бо дійсно оригінал (перевірила по коду) + інструкція, упаковочка! Я раджу цей магазин. Фен сподоьбвся , брала Бабіліс

Аня Ірпінь 02.08.2023

Відгук

Сподобалась в роботі машинка Moser 1430 (нова на аккумулятрі). До того була звичайна 1400 . Стриже швидше дійсно і без дроту легше звісно. Рекомендую і машинку і магазин!

Валентина сквира 01.08.2023

Відгук

Доброго вечора. Дуже дякую за шейвер. Стриже чисто наголо як треба чоловіку. Він задоволений а я раді. що зробила гарний подарунок! Ще раз дякую!!!