Відгуки
|
Оленка вінниця 03.07.2024 Відгук Купувала для навчання фен Coifin CL5R, сподобався. Виробництво дійсно Італія. Магазин швидко підтвердив замовлення та відправив. |
|
Саша Бровари 30.05.2024 Відгук Брав шейвер WAHL . Працює добре, голить чисто. Акумулятор тримає нормально. Рекомендую |
|
Аня одеса 06.05.2024 Відгук Весело пообщались с оператором, крайне удивлена человеческим , а не "роботным" общением |
|
Ігор Львів 22.03.2024 Відгук Доброго дня добрим людям. Брав 2 шт фена Babyliss Caruso мамі та дружині. Мамі виявився занадто потужним на коротке волосся, а дружині в самий раз, бо поспішає постійно і сушити хоче швидше, волосся довге і густе. Дякую що поміняли, той інший (наче Veneciya) по потужності в самий раз. Раджу магазин та фен (але підбирайте правильно потужність). |
|
Настя Суми 11.03.2024 Відгук Доброго вечора. Плойку отримала. Діаметр підійшов ідеально. Волосся не пушиться, зачіска виходить супер! Буду радити вас) |
|
Валерій Біла Церква 18.01.2024 Відгук ЗАМОВЛЯВ ХЛОПЦЯМ В ЧАСТИНУ 5 МАШИНОК. ВСІ ПРАЦЮЮТЬ ГАРНО НАРАЗІ. ШВИДКА ДОСТАВКА! ДЯКУЮ, ТАК ТРИМАТИ |
|
Лора київ 02.10.2023 Відгук Погано, що немає доставки вашими силами, кур’єром! Бо нова пошта це не той сервіс якого хочеться бачити у себе коло дверей... З товаром все добре, замовляла плойку Moser. |
|
Саша Жашків 28.09.2023 Відгук всім привіт. рада що замовила тут, бо дійсно оригінал (перевірила по коду) + інструкція, упаковочка! Я раджу цей магазин. Фен сподоьбвся , брала Бабіліс |
|
Аня Ірпінь 02.08.2023 Відгук Сподобалась в роботі машинка Moser 1430 (нова на аккумулятрі). До того була звичайна 1400 . Стриже швидше дійсно і без дроту легше звісно. Рекомендую і машинку і магазин! |
|
Валентина сквира 01.08.2023 Відгук Доброго вечора. Дуже дякую за шейвер. Стриже чисто наголо як треба чоловіку. Він задоволений а я раді. що зробила гарний подарунок! Ще раз дякую!!! |
Заказывала фен Babyliss и на почте получила восторг. Не верится что Италия стоит всего 2000 грн, но это так, проверила документы , штрих-код, перешла на офиц сайт, где получила подтверждение что у меня оригинал! Кароче довольна, что есть такие магазины))