Доставка


Ми дуже поспішаємо доставити Вам замовлення, тому зробимо це в найкоротші терміни! Якщо Ви перебуваєте в Києві, наш ввічливий кур'єр привезе його в день оформлення після попереднього підтвердження менеджером. Якщо Ви живете в будь-якому іншому місті України - ми моментально відправимо його перевізником "Нова пошта" в день оформлення після попереднього підтвердження менеджером.

Для замовлень по Києву

Доставка в день оформлення після попереднього підтвердження менеджером. Оплата здійснюється готівкою в момент отримання і після перевірки товару. Детальніше -

  • Вартість доставки по Києву безкоштовна при замовленні від 1500 грн. При замовленні до 1500 грн - вартість доставки 50 грн.
  • Вартість обміну / повернення товару - 50 грн.

Для замовлень по Україні

Найшвидше відправлення Вашого замовлення здійснюється звичайно в день його оформлення, після попереднього підтвердження менеджером. Доставку здійснює перевізник "Нова пошта" на обране Вами відділення у Вашому місті або на Вашу адресу по окремих тарифах перевізника. Доставка компанією Нова пошта здійснюється безкоштовно при замовленні від 1500 грн. Оплата за товар проводиться післяплатою на відділенні по тарифам переізника в момент отримання і після перевірки замовлення або, при бажанні, на картку Банку.


Щоб забезпечити Вашу максимальну впевненість в тому, що наш товар якісний, справний і саме той, що Ви замовили, просимо приділити час його оцінкою безпосередньо в момент доставки. На жаль, після від'їзду кур'єра або отримання товару з відділення перевізника, претензії до зовнішнього вигляду не братимуться. Якщо Вам не підійшов товар, то, завдяки нашому унікальному сервісу, Ви можете протягом 30 днів обміняти або повернути його, за умови, якщо він не був у використанні, збережено його товарний вид і є всі документи видані в момент покупки. Детальніше-