Як оформити замовлення


Оформити замовлення в нашому інтернет-магазині дуже легко! Обирайте для себе зручний спосіб:

  • Через корзину
  • В телефонному режимі з нашим чуйним менеджером, який з радістю допоможе вибрати найкращий і найбільш підходящий товар в нашому інтернет-магазині .

Якщо Ви залишили замовлення через корзину, то в самий найближчий час очікуйте дзвінок від нашого менеджера для підтвердження замовлення і відповідей на всі Ваші супутні питання, які стосуютться характеристик товару або умов доставки і т.д.


Отримати своє замовлення Ви можете Кур'єром по Києву з доставкою додому або Перевізником по Україні з доставкою на зручне для Вас відділення перевізника.


Щоб забезпечити Вашу максимальну впевненість в тому, що наш товар якісний, справний і саме той, що Ви замовили, просимо приділити час його оцінкою безпосередньо в момент доставки. На жаль, після від'їзду кур'єра або отримання товару з відділення перевізника, претензії до зовнішнього вигляду не братимуться.

Якщо Вам не підійшов товар, то, завдяки нашому унікальному сервісу, Ви можете протягом 30 днів обміняти або повернути його, за умови, якщо він не був у використанні, збережено його товарний вид і є всі документи видані в момент покупки. Детальніше -