Оплата


Вид оплати Ви вибираєте виходячи з Вашого побажання

Звичайно ми знаємо, як важливо розуміти за що Ви платите гроші. Тому ми, як завжди, чинимо чесно і даємо можливість не просто побачити своє замовлення, а й наполегливо просимо перевірити його працездатність в момент отримання, задати питання кур'єру або зв'язатися з нами для отримання відповідей. І тільки після того, як Ви переконаєтеся, що це саме те, що Ви замовили і все належної якості, Ви оплачуєте замовлення.

Для замовлень по Києву доступні наступні види оплат:

  • Оплата з нашим кур'єром готівкою проводиться в момент отримання і після перевірки товару.
  • Оплата післяплатою на відділенні перевізника Нова пошта в момент отримання і після перевірки замовлення. По тарифам перевізника.
  • Оплата на карту Банку.

Для замовлень по Україні:

  • Оплата з кур'єром Нової пошти готівкою в момент отримання і після перевірки товару при замовленні адресної доставки. По тарифам перевізника.
  • Оплата післяплатою на відділенні перевізника Нова пошта в момент отримання і після перевірки замовлення.
  • Оплата на карту Банку.


Щоб забезпечити Вашу максимальну впевненість в тому, що наш товар якісний, справний і саме той, що Ви замовили, просимо приділити час його оцінкою безпосередньо в момент доставки. На жаль, після від'їзду кур'єра або отримання товару з відділення перевізника, претензії до зовнішнього вигляду не братимуться. Якщо Вам не підійшов товар, то, завдяки нашому унікальному сервісу, Ви можете протягом 30 днів обміняти або повернути його, за умови, якщо він не був у використанні, збережено його товарний вид і є всі документи видані в момент покупки. Детальніше -