Оплата


Під час війни оплата лише онлайн на сайті або на картку банку.

Дуже скоро ми переможемо! Бережіть себе та своїх близьких.


Зазвичай вид оплати з Вашого побажання

Наполегливо просимо перевірити працездатність товару в момент отримання, задати питання кур'єру або зв'язатися з нами для отримання відповідей, якщо отримуєте заказ на відділенні Нової пошти. І тільки після того, як Ви переконаєтеся, що це саме те, що Ви замовили і все належної якості, Ви оплачуєте замовлення.


Для замовлень по Києву доступні наступні види оплат:

  • Оплата з нашим кур'єром готівкою проводиться в момент отримання і після перевірки товару.
  • Оплата накладним платежем на відділенні перевізника Нова пошта в момент отримання і після перевірки замовлення. По тарифам перевізника.
  • Оплата онлайн.


Для замовлень по Україні:

  • Оплата з кур'єром Нової пошти готівкою в момент отримання і після перевірки товару при замовленні адресної доставки. По тарифам перевізника.
  • Оплата накладним платежем на відділенні перевізника Нова пошта в момент отримання і після перевірки замовлення.
  • Оплата онлайн.


Щоб забезпечити Вашу максимальну впевненість в тому, що наш товар якісний, справний і саме той, що Ви замовили, просимо приділити час його оцінкою безпосередньо в момент доставки. На жаль, після від'їзду кур'єра або отримання товару з відділення перевізника, претензії до зовнішнього вигляду не братимуться. Якщо Вам не підійшов товар, то, завдяки нашому унікальному сервісу, Ви можете протягом 30 днів обміняти або повернути його, за умови, якщо він не був у використанні, збережено його товарний вид і є всі документи видані в момент покупки. Детальніше -