Оригінальний товар


Якщо Ви перейшли в цей розділ, значить цікавитеся справжнім (оригінальним), якісним професійним інструментом, який поставляється в Україну від офіційного заводу виробника.

Тут ми поділимося з Вами основними деталями про те, де знаходяться заводи деяких брендів (які країни), а також, які підтверджуючі факти повинні бути на упаковках оригінального товару.

Для початку повідомимо, що ми офіційні дилери всіх брендів, які представлені в нашому інтернет-магазині і, звичайно, весь товар є оригінальним і поставляється до нас з заводу виробника!

В кінці статті Ви знайдете докладну інформацію про правильність розшифрування штрих-кодів, за допомогою яких Ви також дізнаєтеся країну виробника товару. Існують сервіси, які буквально "скажуть" Вам країну виробника. Так як товар проектується/створюється в офіційно юридично зареєстрованому місці (країна, адреса), а завод / фабрика по збірці частіше за все перебувають в іншому. І це стосується більшості брендів у всьому світі, як Ви можете згадати.


Отже, почнемо з французького бренду

BaByliss PRO.

Бренд зареєстрований у Франції, а заводи знаходяться в Італії і в Китаї. В Італії виробляються фени для волосся (окрім моделей BAB5586E и BAB5510E ), а в Китаї: машинки, плойки, праски для волосся та 2 фени (моделі BAB5586E і BAB5510E).
На коробці фенів і в документах з заводу ви знайдете інформацію про виробника: Babyliss SARL 99 Авеню Арістід Бріан 92120, Монруж, Франція, реєстрації BabylissPRO® Greenside 1B 400 avenue Roumanille BP 20235, і, безпосередньо, де зібрано товар, зокрема в цьому випадку "Зроблено в Італії" / "Made in Italy". Цей напис ви побачите так само на самому фені на ручці з зовнішньої сторони. 
На упаковках плойок і прасок інформація про виробника та ж, крім заводу, так як завод знаходиться в Китаї.
Штрих-код виробника на всіх товарах даного бренду, відповідно, - Франція.Так само, нагадаємо, що компанія Babyliss виробляє крім професійної лінійки PRO (Babyliss PRO) товари побутового призначення для догляду за волоссям. Тому існують продукти із логотипом Babyliss PRO, та Babyliss Paris. Товари побутової лінійки (Babyliss Paris) не представлені у нас до продажу, так як ми спеціалізуємося тільки на професійних товарах.MOSER

Компанія Moser Profline® (Profline - професійна лінія товарів) знаходиться в Німеччині і відноситься до корпорації WAHL. Тому на коробках продукції і в документах від заводу ви побачите наступну інформацію про виробника: WAHL GmbH Roggenbachweg 9 78089 Unterkirnach Germany.

Машинки збираються в Німеччині, фени в Італії, плойки, праски і Шейвер в Китаї. На коробці машинок ви відразу зможете помітити "Made in Germany" (зроблено в Німеччині), що також розміщується на самій машинці і на ножі (бренд славиться своїми гострими ножами з високоякісної німецької сталі).На моделі машинок 1400, виробник також встановив свою фірмову наклейку з логотипом і написом Original, яку необхідно зривати або розрізати, щоб дістати товар. Крім цього, на коробці розміщений QR-код, який веде на окремий сайт виробника машинок серії 1400.
На фенах розміщена така ж інформація про виробника, але із зазначенням збірки в Італії / Made in Italy. На плойках і прасках - в Китаї.

Parlux

Італійський бренд, який виробляє свої фени тільки в Італії, про що свідчить інформація на упаковці та на самому товарі.
Coifin

Збірка фенів даної торгової марки також відбувається в Італії. Дистриб'ютором Coifin є раніше вказаний Babyliss SARL 99 Авеню Арістід Бріан 92120, Монруж, Франція, що можна побачити на упаковці, разом з написом "Made in Italy" / "Зроблено в Італії". Який також розміщений на товарі і в документах від виробника.

WAHL

Це більше, ніж бренд. Це корпорація, яка існує з 1911 року і має свої представництва і заводи у багатьох країнах світу (для перегляду перейдіть за посиланням).
Раніше WAHL поставляв машинки професійної лінійки для України зі свого заводу в США, але з недавніх часів деякі машинки стали поставлятися із заводу в Угорщині. Плойки, фени (крім моделі Wahl Master 4316-0470) і праски виробляються в Китаї. Фен Wahl Master - в Італії.
На упаковках всіх товарів ви побачите інформацію про виробника та його філіЇ по всьому світі: WAHL CLIPPER CORPORATION World Headquarters P.O. Box 578 Stearling. IL 61081 і далі на фото.

Розшифровка штрих-коду (barcode)

Отже, штрих-код - це свого роду товарний знак, який призначений для автоматичного зчитування. Він складається з ряду штрихів-ліній різних по товщині і проміжків між ними. Під цим "малюнком" вказані зашифровані числа арабськими цифрами по системі EAN.

Перші 3 цифри - код країни,

наступні 5 цифр - код виробника,

далі 5 цифр - це код товару,

і остання - це цифра для контролю правильності (достовірності/оригінальності) зазначеного штрих-коду.

Кожен штрих-код є унікальним у світовому масштабі (!) І містить основну інформацію про товар і становить головну частину автоматизованої технології ідентифікації. Перевірка штрих-коду - це необхідний атрибут способу життя сучасної людини, яка хоче купувати тільки справжні товари.